zümrütevler evden eve nakliye

Zümrütevler evden eve nakliyat firması bundan 25 yıl evvel bu mahallede ilk taşımacılık işlerini gerçekleştiren, müşteriye ve çalışanlarına çok ama çok önem veren büyük bir nakliyat şirketidir. Kurulduğu günlerde halk arasında zümrütevler nakliyat olarak ün yapan firma daha sonraki yıllarda Maltepe Nakliyat firması olarak sektörde hızla ve büyük bir arzuyla çalışmalarına devam ederek bugüne kadar gelmiştir. Zümrütevler nakliye firmasıyla evinizi taşımak için hemen şimdi randevu alabilir ve taşınma tarihinizi netleştirebilirsiniz.

Maltepe Zümrütevler Mahallesi

zümrütevler mahallesi evden eve nakliyat

Maltepe Zümrütevler mahallesi D-100 Karayolunun üst kısmında yer almakta ve batısında Başıbüyük, doğusunda Gülsuyu, kuzeyinde Büyükbakkalköy, güneyinde ise Girne mahalleleri yer almaktadır. Yüksek konumu nedeniyle muhteşem bir adalar manzarasına sahip olan mahalle 83 bini aşkın nüfusuyla İstanbul’un en yoğun ve kalabalık semtlerinin başında yer alıyor. Semtin ticaret merkezi Tülin ve Nil Caddeleridir.

Maltepe Zümrütevler Nakliyat

Maltepe zümrütevler nakliye, evden eve nakliyat hizmetlerini sadece burada değil İstanbul’un bütün ilçelerinde sunmaktadır. Evden eve nakliye hizmetlerinin yanı sıra eşya depolama ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerini de itina ile vermektedir. Birçok nakliye aracı ve 20′ ye yakın personeli ile taşınmak isteyen herkes istediği zaman hizmet alabilir. Zümrütevler evden eve nakliyat firmasının müşterilerine gösterdiği özen verdiği hizmetlerden net bir şekilde anlaşılabilmektedir. Temiz ve mukavemetli paketleme malzemeleriyle ayrıca bilinçli eleman kadrosu ile her zaman sizlere kaliteli hizmeti hissettirmektedir.

Maltepe Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Zümrütevler evden eve nakliyat hizmeti profesyonel elemanlar ve temiz ambalajlama malzemeleriyle pratik yöntemler kullanılarak verilmektedir. Taşınmak isteyenlerin genel olarak akıllarına takılan sorular nasıl bir hizmet verileceği yönündedir. Kısa bir derleme ile sorularınıza yanıt vereceğiz. Maltepe evden eve nakliyat firması tarafından sunulan hizmeti maddeler halinde sıraladık. Merakınızı gidermek ümidiyle başlayalım. Zümrütevler evden eve nakliye ile taşınmak isterseniz verilecek olan hizmet şöyledir;

1.) Evinizde bulunan bütün eşyalarınız kalifiye elemanlar eşliğinde büyük bir özenle paketlenir.
2.) Gardolaplar de monte edilir.
3.) Giysiler toplanmamışsa ufak taşınır dolaplara konularak kırışmadan ve tozlanmadan taşınır.
4.) Kırılacak cam eşyalar kağıda sarılarak kartonlara konur.
5.) Eşyalar kamyona taşınır.
5.) Yeni eve geçildikten sonra eşyalarınız nizami bir şekilde odalara yerleştirilir. Kullanılabilir duruma getirilir.
6.) Dolaplarınız kurulur.
7.) Tüm eşyalarınız teslim edilir ve evden eve nakliyat hizmeti sonlanır.

Zümrütevler Evden Eve Nakliye Fiyatları

Zümrütevler nakliyat fiyatları taşınacak olan eşyaların miktarına yani evin oda sayısına göre belirlenirken fiyatı etkileyen birkaç unsuru aşağıda listeledik;

  • Evinizin bulunduğu kat
  • Taşınacağınız mesafe
  • Taşınma günü /hafta sonu yoğun olması sebebiyle)

Zümrütevler nakliyat firmaları tarafından farklı fiyatlandırma yöntemleri uygulanabilmektedir. Yukarıda anlatılanların tamamı Maltepe Zümrütevler evden eve nakliye firması tarafından uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir