maltepe evden eve nakliyat firması

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firması 1994 yılında ilk olarak Zümrütevler mahallesinde taşıma hizmetleri sunmaya başlamıştır. Tabi o zamanlarda hızla artması muhtemel olan İstanbul nüfusu bu şirketi bugün tüm ilçelerde taşıma hizmeti sunmaya itmiştir. Maltepe’den Beşikdüzü’ne tüm ilçelerde garantili ve sigortalı olarak evden eve nakliyat hizmetleri verilmektedir. Maltepe nakliyat firması müşteri memnuniyeti misyonu ve en iyi firma olabilme vizyonu ile hizmet sunmaktadır. Bu sebeplerden ötürü müşterilerine ve çalışanlarına oldukça fazla önem vermektedir.

Bilindiği üzere evden eve nakliye oldukça meşakkatli bir süreçtir. Bu süreci en doğru şekilde yönetmek elbette ki sizlerin elinde. İlk olarak doğru bir firma seçimi yaparak işe başlanmalıdır. Daha sonra gerekli tüm hazırlıklar taşınma tarihine kadar bitirilmelidir. Burada doğru firma seçimi yapılabilmesi için sırasıyla şunlar baz alınmalıdır;

  • Referans gösterilen firmalar,
  • Lokasyonunuza yakın firmalar,
  • Müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan firmalar.

Maltepe evden eve nakliyat firması 25 yıllık tecrübesiyle güvenerek seçebileceğiniz ender nakliye firmalarındandır. Kalifiye eleman kadrosu ve en iyi ekipmanlarıyla bir evin taşınması için gerekli tüm koşulları fazlasıyla sağlamaktadır. Maltepe Nakliye firmaları arasında özellikle sunduğu kaliteli hizmetlerle ön plana çıkmaktadır. Firma Maltepe bölgesindeki tüm taşıma hizmetlerinde oldukça uygun fiyatlar sunarak müşterilerinin tek nakliye firması olmayı başarabilmiştir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Maltepe Nakliyat firması ile anlaştığınızı düşünerek bu firmadan alacağınız hizmet hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler sayesinde firma seçimi yaparken neden maltepe evden eve nakliye lehine karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Maltepe evden eve nakliyat firması ile iletişime geçerek taşıma hizmeti almayı istediğinizi beyan ettikten sonra firma görevlisi eşyalarınızın miktarına göre size en uygun fiyatı sunacaktır. Dilerseniz ekspertiz hizmeti alıp firmanın eşyalarınızı görmesini sağlayarak en ideal nakliye hizmetini alabilirsiniz. Bu aşamada size yöneltilen fiyatı kabul etmeniz durumunda randevu oluşturularak evden eve nakliyat süreci başlamış olur. Maltepe nakliyat firması ile konuşarak taşınma süresine kadar ne tür hazırlıklar yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Taşınma gününde maltepe evden eve taşıma ekibi ve nakliye kamyonu evinize tam randevu saatinde gelir. Sırasıyla aşağıdaki aşamalar gerçekleşir;

1.) Ufak bir tanışma faslından sonra hemen işe başlanır. Eşyalarınız kat kat naylonlarla (patpat) sarılır.
2.) Gardolaplarınız mobilyacı tarafından sökülerek paketlenir.
3.) Kırılacak mutfak eşyalarınız bol kağıtla sarılarak karton kolilere konulur.
4.) Elbiseler taşıma firmaları için imal edilen küçük dolaplara konulur.
5.) Lambalar tavandan sökülerek varillere konur.
6.) Beyaz eşyalar dikkatli bir şekilde sökülerek paketlenir.
7.) Ambalajlama aşamasından sonra taşıma işlemi başlar. Eşyalar kamyona oda oda taşınır ve yerleştirilir.
8.) Taşıma aşaması bittikten sonra yeni eve geçilir. Yeni evde eşyalar oda oda yerleştirilmek suretiyle kamyondan sırasıyla boşaltılır.
9.) Gardolaplar kurulur, beyaz eşyalar ve avizeler kullanıma hazır hale getirilir.
10.) Tüm eşyalar teslim edildikten sonra ödeme yapılır ve evden eve nakliyat hizmeti sonlanmış olur.

maltepe evden eve nakliye fiyatları

Maltepe Evden Eve Nakliye Fiyatları

Maltepe evden eve nakliyat fiyatları maltepe nakliyat ile taşınmanız durumunda belirli hususlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu hususların başında eşya miktarı ve taşınma mesafesi yer almaktadır. Bunların dışında maltepe nakliye fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar;

Kat oranları,
Kamyonun binaya yanaşma durumu ve mesafesi,
Ağır eşyaların mevcudiyeti (kuyruklu piyano ve çelik kasa),
Talep edilen ekstra hizmetler olarak sayılabilir.

Maltepe evden eve firması en uygun maltepe nakliyat fiyatlarını sunan firma olarak hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Müşteri patronumuzdur ilkesiyle memnuniyeti sağlama çabasından hiçbir zaman vazgeçmeyerek sektörde hızlı adımlarla yoluna devam etmektedir.

Maltepe evden eve nakliye ile taşınmak çok kolay! Arayın randevunuzu alın. Profesyonel hizmetin keyfini yakalayın. Unutmayın ki Maltepe bölgesindeki taşıma hizmetlerinde ekstra %15 indirim sizleri bekliyor.