maltepe kiralık depo

Maltepe eşya depolama hizmeti Maltepe nakliyat firması tarafından sunulmaktadır. Müşterilerinin kullanmadıkları veya muhafaza etmek istedikleri eşyaları bulundukları yerden alıp depolama alanlarına götürerek depolamaktadır. Yaklaşık olarak 19 yıllık bir deneyime sahip olan Maltepe nakliyat depolama firması bugüne kadar %99 gibi büyük bir oranla müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Depolama sürecinde paketleme ve taşıma evden eve nakliyat süreci ile bire bir benzerlik gösterir. Detayları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Depolamada farklı olarak eşyalar kamyona yüklendikten sonra bir eve değil de depolama alanına götürülüp muhafaza edilmektedir. Maltepe depolama ile eşya depolama hizmeti almak için hemen iletişim kurabilirsiniz.

Maltepe Ev Eşyası Depolama

Maltepe eşya deposu eşyaların en iyi şekilde muhafaza edilmesi için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Parke ve fayans zeminiyle ayrıca 7/24 güvenlik sistemleriyle eşya depolamak için ideal şekilde tasarlanmıştır. Özellikle ev eşyası depolamak isteyen kişiler gönül rahatlığıyla maltepe ev depolama firmasına güvenebilirler. Depolama konusunda daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak istiyorsanız daima açık olan iletişim hatları vasıtasıyla müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Maltepe Kiralık Depo

Maltepe eşya depolama firması ile eşyalarınızı depolamak istediğinizde öncelikle randevu alırsınız. Randevu tarihinde maltepe depolama ekibi eşyalarınızı bulunduğu konumdan paketleyerek alıp depolama alanına götürür. Eşyalar depolama süresince temiz bir şekilde depoda muhafaza edilir. Çok fazla merak edilen konulardan biri de depo kiralarıdır. Maltepe kiralık depo ücretleri aylık 250 TL’den başlamakta ve eşyaların kapladığı hacme göre değişmektedir. Fiyatlandırmayı maltepe eşya depolama firması eşyalarınızı görüp net bir şekilde belirlemektedir. İlk ay depolama ücreti + nakliye ücreti alınır ve sonraki dönemlerde kiralar ayın belirli günlerinde tahsil edilir.