aydınevler evden eve nakliyat

Aydınevler evden eve nakliyat şeklinde arama yaptığınızda karşınıza bu firmanın çıkması muhakkak ki tesadüf olamaz. Maltepe Nakliyat Ömeroğlu İş yerinin aydınevler mahallesine yakın olması internet araması sonucu karşınıza bu sitenin çıkmasını sağlamıştır. Google gibi büyük arama motorları insanların yararına çalışarak daha avantajlı hizmet almalarını sağlıyor. Yakınınızda bir nakliye firması tercihi yapmanız fiyat açısından oldukça uygundur. Tabi fiyattan ziyade verilen hizmete önem veriyorsanız da değişen bir şey olmayacaktır çünkü google en iyi sonuçları üst sıralarda listelemektedir. Rahatlıkla aydınevler nakliye firmalarından olan Ömeroğlu ile çalışabilirsiniz.

Aydınevler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Aydınevler evden eve nakliye hizmetleri alanında uzman, tabiri caizse kalifiye elemanlarla sunulmaktadır. Tercihiniz bu firmadan yana ise alacağınız hizmetin kalitesi kesinlikle tartışılamaz. Yazının bu bölümünde sizlere aydınevler nakliyat ile nasıl bir ev taşıma hizmeti alacaksınız onu anlatacağız.

Aydınevler evden eve taşımacılık firması Maltepe Nakliye ile anlaşmaya vardıktan kısa bir süre sonra eksper hizmeti alırsınız. Eksper evinize gelerek eşyalarınız hakkında daha ayrıntılı bilgi alarak bu bilgiler doğrultusunda en ideal ekibi ve nakliye aracını taşınma gününde evinize yönlendirir. Dedik ya kaliteli hizmet… Her ayrıntısı düşünülerek hareket ediliyor.

Aldığınız randevu tarihinde taşınmanız için evinize yönlendirilen nakliye aracı ve ekipmanlarıyla evinizin taşınma işlemi başlar. Profesyonellerce alacağınız nakliye hizmeti kısaca şu şekilde olacaktır.

1.) Eşyalar detaylıca paketlenir.
2.) Paketleme işlemi eşya zarar görmeyecek biçimde yapılır.
3.) Dolaplarınız mobilyacı tarafından sökülür.
4.) Beyaz eşyalarınız aydınlatma aksesuarlarınız sökülür ve paketlenir.
5.) Paketleme işlemi sonunda taşıma işlemi başlar.
6.) Eşyalar uzman ekip tarafından nakliye kamyonuna yüklenerek yerleştirilir.
7.) Yeni evinize doğru dikkatlice yola çıkılır.
8.) Yeni eve varır varmaz elemanlar eşyalarınızı boşaltmaya başlar.
9.) Eşyalar eve düzenli bir şekilde taşınır ve odalara yerleştirilir.
10.) Dolaplarınızın, beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin kurulumu yapıldıktan sonra süreç burada sona erer. Bu arada duvarın delinmesini gerektirecek hiçbir işlem yapılmamaktadır. Bunun için müşteriler dışarıdan ek hizmet almak durumunda kalabilirler.

Aydınevler nakliye Fiyatları

Aydınevler mahallesi Maltepe Nakliyat ofisine çok yakın olduğu için (Küçükyalı Selamoğlu Çarşısı No:32) bu mahallede sunulan evden eve nakliyat hizmetleri oldukça uygundur. Tabi fiyatı belirleyen tek unsur mesafe değildir. Bunun yanında aydınevler evden eve nakliye fiyatlarını etkileyen başlıca unsurlar;

  1. Eşya Miktarı
  2. Eşyaların kaçıncı kattan taşınacağı ve kaçıncı kata gideceği
  3. Sunulacak olan hizmetin diğer detayları olarak listelenebilir. Fiyatlandırma konusunda bilgi almak ve fiyat teklifi almak için firma ile irtibata geçmenizde yarar vardır.

Aydınevler mahallesi evden eve nakliyat hizmeti almanın tam zamanı. Tecrübeli elemanlar ile kaliteli hizmet almak için aydınevler nakliye firması ile iletişime geçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir